Gizliilimler Kenzülarş

Gizliilimler Kenzülarş (https://www.kenzulars.com/)
-   Kenzül Rızık Bereket Duaları (https://www.kenzulars.com/kenzul-rizik-bereket-dualari/)
-   -   Bereketiniz Yasin Süresiyle Artsın (https://www.kenzulars.com/kenzul-rizik-bereket-dualari/4521-bereketiniz-yasin-suresiyle-artsin.html)

Sahra 04-04-13 00:25

Bereketiniz Yasin Süresiyle Artsın
 
Kenzül forum,Size etkili, Yasin suresi ile işsizlik sıkıntınızı gidermek için rızk kapılarının açılmasına vesile olcak bir okuma uygulaması aktaracağım.

İlk önce evdeki tuvalet, banyo kapıları hariç oda, balkon ve dış kapı olmak üzere 7 kapıyı kapatıyorsunuz, bulunduğunuz odada 1 yasini şerif okuyorsunuz. Okuma bittikten sonra odanın kapısını Allahım işlerimde bu kapı gibi açılsın diyerek niyet edip açıyorsunuz. Sonra tekrar yerinize oturup 1 yasin suresi daha okuyorsunuz ve diğer kapattığınız odalardan birinin kapısını aynı şekilde dua ederek açıyorsunuz. Bu uygulama böyle devam ediyor. Son okuma yani yedinci okumayı evin dış kapısına yapıyorsunuz. Okuma sırasında açılan kapılar açık tutulmalı ve kapalı kapılar da okuma bitmeden açılmamalı.

Diyelimki evinizde 7 kapı mevcut değil balkon kapıı ve pencerelerden faydalanabilirsiniz en son onları açmak şartıyla önce evdeki kapılar.

Cuma günü sela vakti başlamanız ve ezana kadar bitirmeniz daha etkili olcaktır.
Selametle.


Tüm Zamanlar GMT +3 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 09:44.

Powered by vBulletin® Version kapalı
Copyright ©2000 - 2017, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.0