Gizliilimler Kenzülarş
img src="bi2/misc/nav_search.gif" width="50" height="55" border="0" alt=""/> Üye Listesi

Go Back   Gizliilimler Kenzülarş > KENZÜL GİZLİ İLİMLER ALEMİ > Kenzül Havas İlmi

Cevapla
 
LinkBack Seçenekler Stil
Alt 23-03-13, 18:40   #1
Kurucu
 
KENZÜL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: 12-02-13
Mesajlar: 1.709
KENZÜL is an unknown quantity at this point
Standart Ayeti Hamsei Kafat

Kur’an-ı Kerim’de onar “kaf ’ harfi olan beş ayet-i kerime vardır ki, bu ayet-i kerimeleri her gün aşağıda yazdığım şekilde elli defa okuyan kimseler uzak veya yakın her ne mevkide olursa olsun düşmanlarını hor ve zelil, makhur ve mağlup ederler.
Bu ayet-i kerimeleri her gün okumayı vird edinenlere Cenabı Hakk çok büyük bir muhabbet verir.
Makam ve rütbesi yüksek olan kimseler etrafındakileri adeta robot haline getirebilirler. En kuvvetli kimseler bile okuyanın karşısında bildiklerini ve söyleyeceklerini unuturlar. Ve o kimsenin isteklerine ram ve münkad olurlar. Okuyanın hakkında şer ve kötülük düşünenler hayır yaparak ayrılırlar.
Okuyanın rızkı bol, nüfuzu çok tesiri sınırsız olur.
Bu beş ayet-i kerime ricalülgayb hazeratının evradıdır.
Sırası geldikçe belirttiğim gibi her nimet külfet mukabilinde elde edilir. Eczanedeki ilaçtan evdeki hastaya hiçbir fayda gelmediği gibi bu ayetleri bilip de okumayan kimse bu ayetlerin sonsuz, sınırsız faydalarından elbette istifade edemez. Şurası da muhakkaktır ki, hiçbir şey bir dakikada elde edilemez. Cenabı
Hakk’ın adet-i ilahiyyesi her şeyi tedrici tekamüle tabi kılmıştır. Her şey sabırla, sebatla, devamla elde edilebilir. Bin şey ^öğrenip de hiçbir şey yapmamak, hiçbir şey olmamaktır. Bu sebeple bu kitaplarımda yazılı son derece faydalı ve insanlara sınırsız derecede iyilikler getiren ayet ve dualardan birisini öğrenip de üzerinde ısrarla durmamak cidden büyük bir gaflettir.
KENZÜL isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alıntı ile Cevapla
Alt 23-03-13, 18:41   #2
Kurucu
 
KENZÜL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: 12-02-13
Mesajlar: 1.709
KENZÜL is an unknown quantity at this point
Standart

Maneviyat, iman, insanların moralini takviye eder. Ruhunu kuvvetlendirir. Kazalardan ve belalardan uzaklaştırır.
Cenabı Hakk Kur’an-ı Kerim’de:
Ve kâne hakkan aleynâ nasrul mü’minîn
“îman edenlere yardım etmek bize vacip olmuştur” -*
Ve eıddû lehüm mesteta’tüm min kuvvetin ve min ribâtıl
hâyli tûrhibûne bihî adüvvellâhi ve aduvveküm veâharîne min dûnihim* Lâ ta’lemûnehüm* AUâhfi ya’lemühüm ve mâ tünfikû min şey’in fi sebîlillâhi yüveffe ileyküm ve entüm lâ tuzlemûn*
“Onlara karşı gücünüz yettiği kadar kuvvet ve bağlı atlar hazırlayın. (Bugün atlardan başka motorize kuvvetler ve benzerlerini hazırlamak gerekir.) Onunla Allah’ın düşmanını ve sizin düşmanınızı, onlardan başka sizin bilmeyip de Allah’ın bildiği düşmanları da yıldırırsınız. Allah yolunda ne hare ederseniz (hava ve deniz kuvvetlerinin artması, yeni fabrikalar tesisi, kendi ihtiyaçlarımızı kendimiz karşılayabilmek için gereken bütün şeyleri hazırlayacak işyerlerini hazırlayabilmek için) onun karşılığı, mükafatı tamamıyla size verilir. Sizler mazlum ve mağdur da olmazsınız.”
İster isen sulhu salah, Daima hazır ol cenge.
KENZÜL isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alıntı ile Cevapla
Alt 23-03-13, 18:45   #3
Kurucu
 
KENZÜL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: 12-02-13
Mesajlar: 1.709
KENZÜL is an unknown quantity at this point
Standart

Ayeti Hamsei Kafat

Bismillâhirrahmânirrahıym* E lem tera ilel melei min benî isrâîle min ba’di mûsa iz kâlû li nebiyyin lehumüb’as lenâ meliken nükâtil fi sebîlillâh* Kale hel aseytüm in kutibe aleykümül kıtâlü ellâ tükâtilû* Kâlu ve mâ lenâ ellâ nükâtile fî sebîlillâhi ve kad uhricnâ min diyârinâ ve ebnâinâ* Felemmâ kutibe aleytıimfil kıtâlü tevellev illâ kaillen minhüm* Vallâhü alîmün biz zâlimin* Kadîrun alâ mâ yürîdü le kad semiallâhü kavlellezîne kâlû innellâhe fekıyrun ve nahnü ağniyâ’* Senektübü mâ kâlû ve katlehümül enbiyâe bi ğayri hakkın ve nekulü zûkû azâbel harıyk* Kaviyyun lâ yahtâcü ilâ müıyn* E lem tera ilellezîne kıyle lehüm küffû eydiyeküm ve ekıymüs salâte ve âtuz zekâte felemmâ kütibe aleyhimül kıtâlü izâ ferîkun minhüm yahşevnen nâse ke haşyetillâhi ev eşedde haşyeh* Ve kâlû rabbenâ lem ketebte aleynel kıtal* Lev lâ ahhartenâ ilâ ecelin karîb* kul metâud dünyâ kalîl* Vel âhıratü hayrun li menit tekâ ve lâ tuzlemune fetîlâ* Kahhârun li men tağâ ve asâ vetlü aleyhim nebeebney âdeme bil hakk* İz karrabâ kurbânen fe tükübbile min ehadihimâ ve lem yütekabbel minel âhar* Kâle le aktülennek* Kâje innemâ yetekabbelüllâhü minel müttekıyn* Kuddûsün yehdî men yeşâü kul men rabbüs semâvâti vel ard* Kulillâh* Kul e fettehaztüm min dûnihî evliyâe lâ yemlikûne li enfüsiküm nefan ve lâ darrâ* Kul hel yestevil a’mâ vel besıyru em hel testevız zulümâtü ven nûr* Em cealû lillâhi şürakâe halekû ke halkıhî fe teşâbehel halku aleyhim* Kulillâhü hâliku külli şey’in ve hüvel vâhıdül kahhâr* Kayyûmün yerzüku men yeşâül kuvveh*
KENZÜL isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alıntı ile Cevapla
Alt 23-03-13, 18:45   #4
Kurucu
 
KENZÜL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: 12-02-13
Mesajlar: 1.709
KENZÜL is an unknown quantity at this point
Standart

Bu ayet-i kerimeleri okumayı vird edinen kimseyi Cenabı Hakk, düşmanlarının şerlerinden, sabotajlarından, hasutların hasetlerinden, hilekâr ve sahtekârların mekir ve hilelerinden emin kılar. Bütün düşmanlarına galebe-i kamile ile galip kılar.
Bu beş ayet-i kerimenin yukarıda yazılı vefkini hayırlı bir saatte yazıp üzerinde taşımak suretiyle ayet-i kerimeleri her gün en az onar defa okumak lazımdır. Bu ayet-i kerimeleri vird edinen kimse düşmanlarının arasına girse bile kimse kendisini göremez. Düşmanla muharebe zamanında sancağın, topların veya herhangi bir harp aletinin üzerine yazılıp konursa Cenabı Hakk o orduyu mağlubiyetten korur. Araçlar düşman eline geçmez. Ordu daima galip ve mansur olur.
KENZÜL isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Bookmarks

Seçenekler
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are AçıkBlakice2.0 made by SimpleGFX
Tüm Zamanlar GMT +3 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 19:22.
Powered by vBulletin® Version kapalı
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.0