Gizliilimler Kenzülarş

Gizliilimler Kenzülarş (https://www.kenzulars.com/)
-   Kenzül Esmaül Hüsna (https://www.kenzulars.com/kenzul-esmaul-husna/)
-   -   El Hafıd Esması Sırları (https://www.kenzulars.com/kenzul-esmaul-husna/4320-el-hafid-esmasi-sirlari.html)

KENZÜL 06-03-13 02:08

El Hafıd Esması Sırları
 
El Hafıd Esması Sırları:1. ) Yukarıdaki vefki şerifi Salı günü Güneş doğarken yazıp üzerinde taşıyan ve her gün (1481) kere “Yâ Hâfıd” ism-i şerifini zikreden kimse her zalim, cebbar ve zorbayı hor ve zelil eder. Kendisine hiç kimse kötülük yapmaya cesaret edemez. İçlerinde daima bir korku ve çekingenlik duygusu başgösterir. Ve ister istemez kendisine hürmet ve saygı gösterirler.
Mesela: Haşan isimli ve halka yaptığı zulümler ve aldığı
rüşvet ve haksız paralarla Müslümanları bizar edip canından bezdiren bir kimseyi memuriyetinden azil ettirmek için o adamın ismini ebcetle hesap edip Hâfıd ism-i celilinin adedine zam ederek aşağıdaki vefk gibi bir vefki bir Arabî ayın son Cumartesi günü çivi ile yazıp Haşan’ın vazife gördüğü yerin gizli bir mahalline koyduktan sonra bu niyet ve maksatla (1599) kere “Yâ Hâfıd” ism-i celilini zikreden ve buna on beş gece devam eden bir kimse o rüşvetçi ve mürtekibi makamından azlettirir:

2. ) Kendisine fenalık yapan ve bunda ısrar eden bir düşmanına galebe çalmak için salı günü Merih saatinde Hâfıd ism-i celili ile düşmanının isminin ebcetle çıkarılmış adedi yukarıda yapılmış bir vefk gibi bir vefkini yaparak üzerinde taşıyan ve her gün vefkin dört satırında olan adet kadar Hâfıd ism-i şerifini zikreden kimse çok kısa zamanda düşmanını zararsız bir hale getirir. Zarar ve şerrinden biiznillah kurtulur.


Tüm Zamanlar GMT +3 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 09:38.

Powered by vBulletin® Version kapalı
Copyright ©2000 - 2017, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.0