Tekil Mesaj gösterimi
Alt 04-03-13, 21:55   #1
Havasül_Hak
ÜYE
 
Havasül_Hak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: 12-02-13
Mesajlar: 377
Havasül_Hak is an unknown quantity at this point
Standart Geri Getirme Vefki

Geçimsizlik sebebi ile evini terk edip gitmiş bir zevç veya zevceyi evine döndürmek için vücuduna temas etmiş bir kumaş parçası üzerine aşağıda yapılmasını tarif ettiğim ortası boş beşli vefki yazıp etrafına da:
Natıyşin natıyşin katmatıyşin katmatıyşin tamtamîşin tamtamîşin bitamtanıiyşin bitamtamiyşin hatatûşin hatatûşin alyûşin alyûşin alkeyûşin alkcyûşin fcytûşin feytûşin kaytûşin kaytûş* Tevekkelû yâ abdellahi ve yâ abdel ehadi ve yâ abdes samedi bi tehyîci ve celbi fülânin (yahut fıilâne ilâ tıilân yahut fülâne) bi hakkı hâzihil esmâi elvâhan 3 el’acel 3 essâah 3* yazılır.
Kumaş fitil yapılır. Ortası delik bir teneke parçasına geçirilerek ve yeni bir toprak çanağa zeytin yağı konularak daldırılır ve kandil gibi okunurken yakılır. Bu ameliyye cuma gecesinden itibaren okumak ve okurken günlük ve kizbara yakmak suretiyle üç veya beş gece devam ettirilir. Vefkin etrafına yazılan esma ve dualar her yüzde bir kere okunur. Vefkin ortasına gelmesi matlup insanın ismi yazılır. Bu ameliyye ancak ve ancak helâl işte kullanılır. Gayri meşru bir yerde yapana büyük zarar getirir.
Eklenen Resim Ön İzlemesi Bu forumdaki eklentileri görüntüleyebilmeniz için 1 veya daha fazla mesajınız olması gerekir. Şu anda 0 mesajınız var.
Havasül_Hak isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alıntı ile Cevapla